KONST / Ramar / Ram 4881093
nr 488 1093
Ram
sekelskifte 1900, förgylld, 47x65 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 oktober 2007
kl 17:37:46
150 kr
200 kr
Tilgman Keramik